TIOPE?

Náš spoločný cieľ bol od začiatku veľmi jednoduchý. Dlhé hodiny sme diskutovali, za čím vlastne stojíme. Nebolo to jednoduché, ale napokon sme došli k záveru, že chceme ľuďom pomôcť dosiahnuť jednu z hlavných ľudských potrieb. Cítiť sa špeciálne. Mať ten pocit výnimočnosti. A to je presne to, čo v našich produktoch ponúkame.

„Obliecť si dobrú náladu a pocit jedinečnosti tak jednoducho ako oblečenie.“

NAŠA MISIA

Veríme, že nákupný proces má byť hlavne zábava! Záleží nám na osobnej skúsenosti každého nášho zákazníka. Záleží nám na rozličnosti. Záleží nám na dokonalej kvalite. Záleží nám na našej krajine – Slovensku – a ľuďoch, ktorí tu žijú. Presne z týchto dôvodov je celý proces výroby uskutočňovaný tu, u nás.

NEKUPUJEŠ TIOPE, KUPUJEŠ JEDINEČNOSŤ

Každý jeden detail je pod drobnohľadom, osobne kontrolujeme každú jednu vec, ktorá opúšťa naše ruky k Tebe. Šev za švom. Všetko musí byť perfektné. Iba tak budú obe strany spokojné. Iba tak sa môžeš večer tešiť na to, čo si ráno oblečieš.

Petra Michálková

DESIGN & VŠETKO

(Tomáš o Peti)

Čo všetko by som vedel napísať o svojej sestre. Kniha by asi bola málo. Medička (skoro doktorka!), vášnivá španielčinárka, estetická duša, „takmer“ profesionálna hráčka Ultimate Frisbee a ešte som určite ďalších 8 zabudol.

Takže, milý tiope zákazník/-čka. Spoznaj moju sestru – to vďaka nej sa Ti dostane tej pochvaly na nové tričko, legíny, čelenku, spokojný úsmev?!

Tomáš Michálek

MARKETING & VŠETKO

(Peťa o Tomášovi)

Nezastaviteľný cestovateľ, big dreamer, ešte väčší jedák, nebojácny vodič a skvelá osoba. Pevná ruka tiope.

Nejaký problém? Okej, dá sa do toho. Hľadá riešenie bez akéhokoľvek váhania či ostychu. V spleti čísel, znakov, názorov, možných alternatív je schopný nájsť tú správnu cestu.

Pred nedávnom prišiel za mnou so skromným nápadom. Tiope. Bol to šťastný nápad, na ktorom doteraz spolu pracujeme. A nechystáme sa len tak skončiť.